קידום בפייסבוק ובסושיאל מדיה

פרסום בפייסבוק

אוהבים פייסבוק. נותנים את כל הנשמה בדפי הפייסבוק שאנחנו ,VGS אנו בואגס מקדמים. באופן אישי, פייסבוק מהווה עבורנו אתגר לא קטן, ומספק אותנו מאד למצוא פתרונות חדשים ולפתח רעיונות מעולים בהשגת תשומת לב הקהל שנמצא אי שם בחוץ.

עבור לקוחותנו, אנו מספקים את כל שירותי הקריאטיב האפשריים בפרסום בפייסבוק, שהם:

תוכן כתוב

וידאו

באנר נע

תמונת 360

צילומי מוצרים

עיצוב גרפי

“עיקר הפרסום בפייסבוק הוא אקטיבי, ואם התוכן מספיק טוב, הוא גורם לאנשים לשתף, לאהוב ולהגיב באופן פסיבי,
מבלי לעשות דבר.”

מי נמצא בפייסבוק

כולם נמצאים בפייסבוק.
קהל עצום של לקוחות פוטנציאליים מבלים שעות ארוכות מדי יום בגלישה וגלילה ברשת החברתית הפופולרית בעולם. בין קהל הגולשים נמצא ציבור מכל שכבות הגיל, מכל גווני האוכלוסיה, מכל תחומי העניין, מכל הסוגים, המינים והמעמדות. החל מילדים, בני נוער וסטודנטים, ועד מפורסמים, מנכ“לים וחברי כנסת.

נתונים אלה מקיימים ריכוז עצום של אנשים בעולם דיגיטלי שלם אשר מבלים שעות על גבי שעות בגלישה, כתיבה, צפייה בתמונות, כתבות ופרסומים של בני משפחה, חברים, קרובים ומכרים, או סתם גופים/ אושיות אחריהם בחרו לעקוב.

עובדה זו היא זאת שהפכה את פייסבוק למגרש הפרסום הגדול בעולם אחרי גוגל. מיליוני עסקים בעולם כבר הבינו את הפוטנציאל שטמון ברשת החברתית העצומה הזו, והחלו לנצל אותו ולהפיק ממנו תועלת באמצעות דף עסקי, קמפיינים אינטנסיביים, קריאטיב מתוחכם, ועוד.

שיטת הפרסום בפייסבוק

עיקר הפרסום בפייסבוק הוא אקטיבי, ואם התוכן מספיק טוב, הוא גורם לאנשים לשתף, לאהוב ולהגיב באופן פסיבי, מבלי לעשות דבר. רק לייצר תוכן מוצלח. לחץ כאן כדי לקרוא אודות שיטות הפרסום בפייסבוק: אקטיבי ופסיבי כל זה מעמיד אותנו, צוות ואגס VGS , לנצח בדיוק חד על הרשת החברתית הגדולה בעולם, ומקנה לנו שליטה הרמונית מוחלטת על כל מה שקורה בפייסבוק של הדפים העסקיים אותם אנחנו מנהלים.

יתרונות נוספים לואגס :VGS

1.

יכולת ההתממשקות (סינכרון) דיגיטלית גבוהה ביותר בין הפייסבוק, לגוגל, שאר רשתות המדיה, מועדון הלקוחות ואתר האינטרנט. כלי אשר מגדיל את האינטראקציות העסקיות של בעל העסק עם הלקוחות שלו ב40% .

2.

ריבוי הדפים המנוהלים בידינו, יצרה אצלנו מאגר עצום של גולשי פייסבוק השמורים אצלנו במאגרים. אנו כבר יודעים מי קונה, מי גולש, ומי מעוניין בתכנים שונים.
צור איתנו קשר עוד היום וקבל את כל המידע שיידרש לך כדי להעמיד דף פייסבוק עסקי מצוין, שממיר לכניסות לאתר, למעורבויות עם קהל הלקוחות שלך, ועוד.

רוצים ללמוד עוד? פנו אלינו עוד היום ונשמח לבנות אתכם מצגת קידום לעסק שלכם!