כללי

צילום סטילס שיווקי, מי צריך ובשביל מה?

מאז ומעולם הכרנו את האמירה הכה נכונה ש”תמונה שווה אלף מילים”. אנו מחליטים באמצעות החושים שלנו – כאשר לחוש הראייה התפקיד המשמעותי ביותר. אנו בוחרים באדם בהתאם למראהו, בבית זה או אחר בהתאם למפרט המרשים שלו ובבעל מקצוע לאחר שראינו את העבודות הנפלאות שביצע. כעת, בעידן הדיגיטלי תמונה שווה עשרות אלפי מילים… כאשר אנו נכנסים לאתר אינטרנט או מעיינים בתמונות בעיתון, כאשר אנו לוחצים על פוסט ברשתות החברתיות – התמונות הן אלה שמושכות את העין. הן מבדלות אתכם מהמתחרים. בתקופה שבה אנו מוקפים בגירויים ויזואליים – התמונה הטובה יותר מנצחת.

יש דברים שהנייד שלכם לעולם לא יוכל לעשות

חברות הפרסום מכירות זאת היטב. מתוך אלפי תמונות של מוצר או דוגמנית רק אחת או שתיים יזכו להגיע למודעה. צלם סטילס מקצועי בוחן את זוויות הצילום הטובות ביותר, מתאים את התאורה בצורה האופטימלית. לצד האובייקט המצולם, אם זה אדם או מוצר נוצרת הסביבה המתאימה ביותר, שתהווה רקע מקצועי ומתאים. לאחר מכן נבחרות התמונות הטובות ביותר שהופכות לחלק בלתי נפרד ממערך השיווק שלכם – לאורך שנים.

אז מי צריך צילום סטילס שיווקי?

כל עסק כיום, קטן כגדול, זקוק לשירותי צילום סטילס שיווקי. חנויות דיגיטליות המשווקות מוצרים און ליין או מציגות קטלוג מקוון, חנויות המעוניינות להוציא קטלוג מקצועי בדפוס. חברות המקימות או משדרגות את אתר האינטרנט שלהם ורוצות להציג בצורה הטובה ביותר את תהליך העבודה או תמונות של לפני ואחרי (במיוחד בתחום השיווק).
אמנים רבים אף הם משתמשים בשירותים אלה על מנת להציג את היצירות פרי ידם, והן מככבות במגזינים מובילים ברחבי העולם. לקוחות נוספים המשתמשים בשירותים אלה הם אדריכלים ומעצבי פנים, המציגים את מתיחת הפנים שעשו לנכסים שונים והפכו אותם למקום חמים או יוקרתי.

וגם בעלי מקצועות חופשיים…

נישה נוספת שמתהדרת בתמונות איכותיות של המשרד או תהליך העבודה היא בעלי מקצועות חופשיים. החל מבעלי מקצוע הפועלים מחוץ למשרד כמו קבלני בניין, זגגים, קבלני עבודות חשמל ועץ וכלה בחנויות רהיטים, קצביות ואטליזים, חנויות סלולר רשתות אופנה ומגוון רחב של חנויות הממחות בטכנולוגיה וסלולר. לכן, אין זה משנה מה התחום בו העסק שלכם מתמחה – צילומי סטילס איכותיים יזניקו אותו מעלה. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לגלות לכם זוויות חדשות לעסק שעוד לא הכרתם.

הפוסט הקודם
למה חשוב עיצוב גרפי נכון?
הפוסט הבא
אסטרטגיה דיגיטלית נכונה

מאמרים נוספים