פרסום בפייסבוק

משולש המשך לאתר

פייסבוק - הרשת החברתית הגדולה בעולם

אנו בואגס VGS, אוהבים פייסבוק. נותנים את כל הנשמה בניהול דף פייסבוק שאנו מקדמים. באופן אישי, קידום בפייסבוק מהווה עבורנו אתגר לא קטן, ומספק אותנו מאד למצוא פתרונות חדשים ולפתח רעיונות מעולים בהשגת תשומת לב הקהל שנמצא אי שם בחוץ.

עבור לקוחותנו, אנו מספקים את כל שירותי הקריאטיב האפשריים בפרסום בפייסבוק. שהם:

 • תוכן כתוב
 • תמונה
 • וידאו
 • ‘באנר נע’
 • תמונת 360°
 • צילומי מוצרים
 • עיצוב גרפי
  ועוד

אנו עושים זאת בהצלחה כבר מספר שנים, ובעלי חזון יציב לספק זאת עבור אלפי הלקוחות הבאים. נוגעים אישית, יוצרים אישית, ומנהלים את הכל באופן אישי, יעיל ואיכותי, ללא גופים מבצעים צד ג’.

אז, מהו שיווק בפייסבוק?

כולם נמצאים בפייסבוק. קהל עצום של לקוחות פוטנציאליים מבלים שעות ארוכות מדי יום בגלישה וגלילה ברשת החברתית הפופולרית בעולם. בין קהל הגולשים נמצא ציבור מכל שכבות הגיל, מכל גווני האוכלוסיה, מכל תחומי העניין, מכל הסוגים, המינים והמעמדות. החל מילדים, בני נוער וסטודנטים, ועד מפורסמים, מנכ”לים וחברי כנסת.

נתונים אלה מקיימים ריכוז עצום של אנשים בעולם דיגיטלי שלם אשר מבלים שעות על גבי שעות בגלישה, כתיבה, צפייה בתמונות, כתבות ופרסומים של בני משפחה, חברים, קרובים ומכרים, או סתם גופים/אושיות אחריהם בחרו לעקוב.

עובדה זו היא זאת שהפכה את הפרסום בפייסבוק למגרש הפרסום הגדול בעולם אחרי גוגל.

מיליוני עסקים בעולם כבר הבינו את הפוטנציאל שטמון ברשת החברתית העצומה הזו, והחלו לנצל אותו ולהפיק ממנו תועלת באמצעות ניהול  דף פייסבוק, קמפיינים אינטנסיביים, קריאטיב מתוחכם, ועוד.

שיטת הפרסום בפייסבוק

עיקר הפרסום בפייסבוק הוא אקטיבי, ואם התוכן מספיק טוב, הוא גורם לאנשים לשתף, לאהוב ולהגיב באופן פסיבי, מבלי לעשות דבר. רק לייצר תוכן מוצלח.

לחץ כאן כדי לקרוא אודות שיטות השיווק בפייסבוק: אקטיבי ופסיבי

כל זה מעמיד אותנו, צוות ואגס VGS, לנצח בדיוק חד על הרשת החברתית הגדולה בעולם, ומקנה לנו שליטה הרמונית מוחלטת על כל מה שקורה בפייסבוק של הדפים העסקיים אותם אנחנו מנהלים.

יתרונות נוספים לואגס VGS:
1. יכולת ההתממשקות (סינכרון) דיגיטלית גבוהה ביותר בין הפייסבוק, לגוגל, שאר רשתות המדיה, מועדון הלקוחות ואתר האינטרנט. כלי אשר מגדיל את האינטראקציות העסקיות של בעל העסק עם הלקוחות שלו ב40%.

2. ריבוי הדפים המנוהלים בידינו, יצרה אצלנו מאגר עצום של גולשי פייסבוק השמורים אצלנו במאגרים. אנו כבר יודעים מי קונה, מי גולש, מי מעוניין בבגדים חדשים, מי מעדיף לקרוא על אורח חיים אלטרנטיבי, ומי דווקא מעדיף לקבל תכנים הקשורים לבשר.

צור איתנו קשר עוד היום וקבל את כל המידע שיידרש לך כדי להעמיד דף פייסבוק עסקי מצוין , שממיר לכניסות לאתר, למעורבויות עם קהל הלקוחות שלך, ועוד.

ניהול דפים עסקיים לדוגמא:

דוגמאות לקריאטיב גרפי:

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

ניתוח שוק הפרסום הדיגיטלי באחוזים 2017

תוכן תבניתי:

דוגמא לפוסט לפביוס 5
עיצוב פוסט לשוק על ירך

צור קשר, נחזור אלייך עוד היום!

ונסביר לך את כל הדברים שאנחנו עושים כאן.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
צרו קשר
close slider

  לפרטים נוספים והצעת מחיר השאירו פרטים