בניית אתרים לעסקים

בעידן הדיגיטל של היום, אין עסק בלי אתר אינטרנט.
משפט ידוע בקרב אנשי השיווק הגדולים בארץ ובעולם הוא:

“עסק שלא קיים באינטרנט, לא קיים.”
פשוט כך. בעבר היה זה נחלת בעלי היכולת, מוצר פרימיום לחברות ומותגי-על בלבד, אבל בימינו, לכל קצביה, נגר ומרפאת שיניים יש אתר אינטרנט.
אנו בואגס VGS מבינים את הדרישה הכמעט נבהלת של בעלי עסקים לאתר אינטרנט איכותי, ובאים, ומבצעים זאת במצוינות.

תהליך בניית אתר אינטרנט הוא תהליך ארוך ומורכב ויש להקפיד עליו מאד, על מנת להוציא את המיטב מאתר האינטרנט שלנו. כל שלב קשור בקודמו, וככל שהשלב מאוחר יותר, כך מבוסס על כמות שלבים רבה יותר. כל שלב הוא בעל חשיבות רבה ואין להקל אפילו בסעיף קטן. תוכן הטקסט הכתוב מבוסס על מבנה האתר, שמבוסס על ניתוח המטרות והגדרת הקהלים, שמבוססים על הצבת היעדים, שאל היעדים נגיע באמצעות עיצוב נכון שמבוסס על אופי הטקסט הכתוב. מעגל מחזורי שחייב לפעול כראוי. בתהליך ההקמה מושקעים המון כספים ומשאבים, וכן לאורך כל תקופת הפרסום. לכן עלינו לוודא שאתר האינטרנט שלנו הופך למכונה משומנת היטב, שיודעת את תפקידה וממצה את הפוטנציאל הגלום בה.

01

תכנון

הדרך לאתר מצוין מתחילה בתכנון. ניתוח נכון יסייע לנו לדייק באיפיון האתר, בעיצוב שלו, סידור חוויית השימוש, עיצוב הממשק, וביסוס התוכן הרלוונטי ביותר עבור הגולשים שלנו.

בשלב זה עלינו לברר:
מטרת האתר – תדמית, מכירה, איסוף לידים ועוד.
• הבנת מי הוא קהל היעד
יעדים – לאן נרצה להגיע עם האתר? ועד מתי?

נציב רף גבוה ונפרט ככל האפשר, על מנת לדייק במטרה.

02

איפיון

לאחר שביררנו היטב את מטרות האתר, היעדים והגולשים שעתידים להכנס אליו, נאפיין בדיוק רב ככל האפשר את:
מפת האתר – בראשי פרקים נציין את עמודי התוכן
מבנה האתר – קטגוריות וקישורים פנימיים בין עמודים
הטכנולוגיות בהן נשתמש כגון שפות תכנות ופיצ’רים למיניהם

אלו שלבים קריטיים ביותר ומהווים את הבסיס העיקרי עליו יושתת האתר כולו. שלב האיפיון אמור לענות במדויק על שלב התכנון, ובכך נתאים את האתר היטב לגולשים שלנו, שהם בדרך כלל הלקוחות הפוטנציאליים שלנו.

03

עיצוב

החלק האומנתי בתהליך, אך לא רק. לעיצוב משמעות רבה בהשפעה על הגולש. עיצוב נכון ומותאם לקהל המשתמשים יהווה עבורם חווית שימוש נוחה באתר שלנו. דבר שישפיע על היחסים שלנו איתם. אהבו אותנו? ישאירו פרטים.
אך לא רק עיצוב הוא רלוונטי כאן, אלא גם יכולת התמצאות. העיצוב מושתת באופן ישיר על שלבי הפיתוח הקודמים. לאחר הבנת סוג ואופי הגולש, מטרות האתר, ומבנה האתר, נתחיל בעיצוב.

לעיצוב 3 שלבים:
בניית סקיצות ומודלי Wireframe למיקומי הקומפוננטות באתר
בחירת הסגנון העיצובי של האלמנטים (למשל: כפתור ישר/מעוגל)
• עיצוב ממשק האתר וחוויית השימוש בו

העיצוב הוא השלב הכיפי ביותר, אך גם הקריטי ביותר. בשלב זה צריך הרבה סבלנות – כי היא המפתח למצוינות באתר אינטרנט.

פרויקטים שביצענו

04

תוכן

אינפורמציה משולבת בפיקנטיות שיווקית, או ברצינות מקצועית. צד התוכן חייב להיות מותאם להכל – הבסיס מוכרח להיות מבואר היטב, כמו כן הקהלים, מבנה האתר, היעדים שאנו מציבים ועיצוב האתר. התוכן בא לידי ביטוי באמצעות מידע שיווקי, מקצועי, תמונות, וידואים, שרטוטים, ומאמרים.

עלינו להתחשב במטרת האתר ובמשתמשים בו, ולהשקיע ב:
קופירייטינג נכון
תמונות וסרטוני וידאו איכותיים
תוכן נגיש ומותאם למנועי החיפוש

בשלב זה עלינו לנהוג בחכמה, ולהבטיח את התאמת האתר לכל הפרמטרים הרלוונטיים.

05

פיתוח

הפיתוח משפיע על הכל. פיתוח טוב, מציג אתר טוב. פיתוח טוב משפיע על מהירות האתר, התאמתו למנועי החיפוש, מניעת באגים עתידיים, שימוש קל ונוח ועוד.

• HTML & CSS
• מבנה Database
• התאמה למובייל (ריספונסיביות)

כמו כן, גם על הנגישות. אתר שכתוב היטב, יהיה מועדף על מנועי החיפוש ויסייע לנו לטפס למעלה המיקומים ברשת האינטרנט. שפות הפיתוח הן רבות, ועל המתכנתים להיות בקיאים ומדויקים בבחירתם.

06

בקרת איכות &
פיקסל פרפקט

רגע לפני שהאתר עולה לאוויר, בודקים תקינות. עוברים עמוד עמוד, מוודאים שכל מילה שצריכה להיות מודגשת, אכן מודגשת. כל קישור מגיע ליעדו, כל באנר עומד במדויק במיקומו, כפתורי בחירה, כפתורי שיתוף, כפתורי יצירת קשר, מוודאים תקינות של ‘טופס צור קשר, ועוד.

• בדיקה טכנית של האתר
• התאמה לשלושת הדפדפנים הפופולריים ביותר
• בדיקה של שימוש בידי הלקוח – סיור ברחבי האתר על מנת לברר האם האתר מגשים את יעודו

07

העלאה לאוויר
וליווי ראשוני

התקנת האתר בשרת המיועד, תצפיות ומעקב אחר הגולשים הראשוניים שמגיעים לאתר, אופי השימוש בידי הלקוחות, תיקוני באגים שהתגלו לאחר ההעלאה, ותחזוקה ראשונית למשך חצי שנה כגון עדכוני מערכת, תוספים ועוד.

• תצפית ומעקב גולשים
• תיקוני באגים
• קידום ותחזוקה

כל אתר זקוק לתפעול נכון. הן בשביל הקידום במנועי החיפוש והן על מנת לספק תוכן טרי ורלוונטי לגולשים – שהם בעצם הלקוחות הפוטנציאליים שלנו.

בגדול, יש לנו מספר כללים מנחים. ליתר דיוק: 11.
לקריאת 11 העיקרים המלאים שלנו, לחץ כאן.

בתמצות, אלו הם החמישיה העיקרית:

עיצוב אתרים מודרני, תואם את רוח בית העסק או החברה שלך.
העיצוב הוא שלב עיקרי במהלך פיתוח אתר האינטרנט. מאחר והעיצוב קובע את נראות האתר ונראות האתר קובעת את החזות הויזואלית של עסק וכיצד ייראה בפני הלקוחות הפוטנציאליים שגולשים באתרו.
בנוסף, העיצוב הוא לא רק פרט תלוי-סגנון, אלא גם תלוי-פונקציונאליות.
עיצוב מוכרח להיות פרקטי ונוח לשימוש, קריאה, צפייה וגלישה על מנת שהגולשים בו יוכלו להסיק את מירב המידע אותו הם מחפשים אודות בית העסק.

התאמה לגלישה בכל אמצעי הגלישה (מחשב, סמארטפון, טאבלט…)

העולם מתקדם בקצב מסחרר. נתונים סטטיסטיים מראים שלאו דווקא ה’דסקטופ’ הוא המוביל את מכשירי הגלישה, אלא המובייל, ושאר הנלווים אליו כגון: פאבלטים וטאבלטים.
כתוצאה מכך, בבואנו לבנות אתר אינטרנט, עלינו להתחשב בעובדה זו כדי לקדם את האתר שלנו גם בפני גולשים ממכשירים אלה.

ישנם 2 פתרונות פופולריים:

  • בניית אתר מותאם לגלישה בכל מכשיר. אך בניית אתר מותאם לכל אחד ואחד מהמכשירים האלה, כרוכה בעבודה רבה ובהשקעה מיותרת של אלפי ועשרות אלפי שקלים. מתאים יותר לאתרים גדולים בעלי אפשרות להשקיע את המשאבים בבניית אתרים כאלה.
  • בניית אתר ריספונסיבי, אשר מתאים את עצמו לגודל המסך בו הוא מוצג, לא משנה אם הוא מוצג בסמארטפון, טאבלט, פאבלט, לפטופ או דסקטופ. זוהי השיטה הפופולרית ביותר היום, העוזרת למיליוני אתרים בעולם להיות נגישים ונוחים לגלישה גם לבעלי אתרים שאינם יכולים להרשות לעצמם לבנות אתר מותאם למובייל.

בניית אתר בעל תוכן שקל למצוא כשמחפשים בגוגל, ומותאם למנועי חיפוש, כדי שתוכל להימצא בקלות.

אתר אינטרנט מוכרח להיות מקודם בגוגל. אנו בואגס VGS משתמשים בכלי פיתוח SEO מתקדמים התומכים בקידום אורגני במנועי החיפוש, ומעבירים את הכלים האלה גם ללקוחותנו. כדי שיוכלו באופן עצמאי לקדם את אתר האינטרנט שלהם, ולחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה, ולהשיג תוצאות טובות הרבה יותר.

מערכת ניהול, קלה לתפעול ושימוש. כדי שתוכל לנהל את האתר בעצמך.

לרוב אתרי האינטרנט בעולם יש מערכת ניהול. מערכת הניהול נועדה לאפשר ללקוח עדכונים מהירים וקלים באתר האינטרנט שלו, ללא צורך במתכנת או איש אינטרנט מקצועי. אנו בואגס VGS, כפי שהזכרנו קודם, אוהבים להשתמש במערכת הניהול שמגיעה עם “וורדפרס”. היא קלה, נוחה וידידותית למשתמש, גם שאינו בקיא בתחום האינטרנט והקוד.

מערך השרתים שלנו מאובטח מפריצות, וגם האתר הפרטי שלך. באמצעי האבטחה המתקדמים ביותר.

אתר אינטרנט מוכרח להיות מאובטח.
ישנן כל מיני דרכי אבטחה שונות. העיקריות הן: התקנת אמצעי אבטחה על האתר כגון: מניעת מספר ניסיונות הזדהות רבות כ’מנהל’, מניעת כניסת יוזרים מארצות שונות ועוד.
דרך עיקרית נוספת היא שמירת האתר מעודכן. מאחר ווורדפרס היא פלטפורמת אתרי אינטרנט הפופולרית ביותר בעולם, ישנם גם הרבה האקרים שמנסים לפרוץ אותה, ומבלים שעות, ימים ואף שבועות רבים על מנת לפצח פריצות אבטחה בקוד של וורדפרס.
לשמחתנו, וורדפרס עד כה עושה עבודה נהדרת כדי להגן על התוכן שלה, ובכך מונעת פרצות אבטחה מדי יום, לעשרות מיליוני האתרים שלה.
אנו בואגס VGS מכירים את הסיכונים הקיימים לאתר אינטרנט הנמצא אי שם ברחבי האינטרנט וחשוף לכל גולש, ומתקינים ללקוחותנו את כלי האבטחה המתקדמים ביותר עבורם.
בנוסף ,אנו בואגס VGS מציעים שירותי עדכון, גיבוי ואבטחה חודשיים המגינה על אתר האינטרנט שלכם מפני פריצות, השתלטויות ודרישות כופר.

עיצוב גרפי מיתוג לעסק

בניית אתר וורדפרס לכל מטרה. בלוג, תדמית או חנות דיגיטלית.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
    צרו קשר
    close slider

      לפרטים נוספים והצעת מחיר השאירו פרטים